bar

Bar servis

Pre ľahší priebeh a efektívnejšie služby sme zaradili do vybavenia aj BAR servis, ktorý môže byť súčasťou aj vašej akcie. Barmani z celého sveta namiešajú drinky, o ktorých sa vám ani nesnívalo. Bar je zároveň vybavený všetkými druhmi alkoholu. Od vína cez gin až po kvalitné výberové rumy. Výhodou samostatného baru je, že vaši hostia si môžu počas celého večera vychutnávať alkohol podľa preferencie. Trafíte sa tak do vkusu každého.

V rámci bar servisu ponúkame aj barmanskú show, či riadenú degustáciu alkoholu podľa preferencie. Someliér vás prevedie radou najlepších vín z rôznych oblastí, ktoré vaši hostia môžu počas celého večer ochutnávať. Taktiež ponúkame degustáciu pív alebo už spomenutých výberových rumov z celého sveta. Počas trvania akcie máte k dispozícii sedenie s obsluhou a čašníkmi, ktorí sa venujú iba obsluhe v rámci baru. Naši klienti si bar pochvaľujú ako svieži prvok večera. Hostia môžu na chvíľu uniknúť a pritom ostávajú stále v centre diania, pričom si vychutnávajú kvalitný alkohol.

Pre ešte zaujímavejší večer ponúkame v rámci bar servisu workshopy miešania kokteilov. Naši skúsení barmani vás prevedú rýchlou históriou nápojov a naučia vás ako pripraviť a namiešať drink, či už podľa inštrukcií alebo vlastných predstáv. Zároveň sa dozviete niečo o harmónii chuti a reč bude aj o rôznych druhoch a prístupov v miešaní nápojov.

Súťaživé typy sa môžu na konci workshopu zapojiť do malej súťaže v mixovaní kokteilov. Víťaz dostane cenu v podobe fľaše kvalitného alkoholu a na oplátku môže všetkým namiešať víťazný kokteil.

bar

Ponúkame

tematické mobilné bary


workshopy


predajné bary


miešané drinky


barmanská show


riadené degustácie


profesionálny barmani


prenájom inventáru