EVENTY

Organizácia eventov

USPORIADALI SME0eventov
pohostili sme0hostí
zahrali sme0pesničiek
hostia vypili0pohárov vína

Počas 12 ročného fungovania B5 events sme zorganizovali nespočetné množstvo eventov a mierime ďalej. V našej histórii nájdete menšie udalosti, ale aj veľké eventy ako napr. Family Daj SPP a Family day Tempest Rovnako tak sme zabezpečili aj kompletnú organizáciu festivalov, konferencií či iných hromadných podujatí.

Naše skúsenosti sa počas rokov pôsobenia zdokonaľovali aj vďaka čiastkovej účasti na rôznych akciách, kde sme zabezpečili napr. catering pre viac než 1000 ludi počas pretekov red bull get on top alebo komplexnú prípravu programu na rôzných podujatiach.

Eventy

Organizujeme

hudobné festivaly a koncerty


svadby


konferencie, školenia


degustácie


otváranie nových predajní


športové udalosti


večierky


Náš tím tvoria skúsení jednotlivci, ktorí sa vyznajú vo svojej oblasti. Od prvého kroku si preto môžete byť istí, že pracujete s profesionálmi. Preto zaručíme plnohodnotný event so všetkým, čo k tomu patrí. B5 events pokrýva široké spektrum služieb, preto sú vám k dispozícii perfektní event manageri, ktorí zabezpečia to najlepšie. Či už potrebuje super DJ-a alebo moderátora slávnostného večera nájdeme ľudí, ktorí vám budú vyhovovať a zapadnú do programu.

V našej histórii nájdete mnoho unikátnych udalostí, ktoré sme zorganizovali a výsledok si užili nielen usporiadatelia, ale aj hostia. Svadba červený kameň alebo veľký kongres štátných hmotných rezerv, Ikea , Kaufland či HB reavis.

V nedávnej histórii nájdete aj prominentné podujatia v Kaštieli v Studenej alebo gálavečer dobré srdce. Každý event má svoju osobitosť a tak sa nestane, že by ste sa ocitli na tej istej párty dvakrát.

Neostali sme však iba v slovenskom kontexte. Tu je prehľad zahraničných eventov, ktoré sme zorganizovali v susedných krajinách: Rakúsku, Česku, Maďarsku a Poľsku. Dnes je už samozrejmosťou, že krajiny fungujú na rôznych spoluprácach a my sa nebojíme veľkých výziev. Rôzne česko-slovenské kongresy alebo spolupráca s Českým veľvyslanectvom nám priniesli nové skúsenosti a my sme hrdí, že sme mohli byť súčasťou týchto podujatí.

EVENTY

Prečo B5event?

Vo všetkých ohľadoch si dávame záležať najmä na vašej spokojnosti. Individuálny prístup a konzultácia vášho eventu sú pre nás nevyhnutnou súčasťou plánovania.

Máme za sebou roky praxe a radi čelíme novým výzvam.
Počas rokov pôsobenia sme si prešli vývojom a dnes vám preto ponúkame prvotriedne služby, v ktorých je zahrnutý servis, špičkové jedlo
aj bezproblémová komunikácia

EVENTY

Zabezpečíme

event
koordinátor/ka

bezpečnostná
služba

catering

technické
zabezpečenie

stavba pódia,
príprava techniky