CATERING

Cateringové služby

Ak na niečom naozaj záleží, tak je to kvalitné a chutné jedlo, ktoré je často kľúčovým faktorom celkovej atmosféry príležitosti. V B5event vám preto celé menu pripravia naši prvotriedni šéfkuchári. Vybrať si môžete zo širokej ponuky jedál. Ponúkame 5 chodového menu, ktoré pripravíme vždy podľa vašich predstáv. Navyše u nás nájdete všetky potravinové alternatívy. V prípade záujmu pripravíme kompletne vegánske, vegetariánske alebo prípadne bezlepkové menu. Nebojíme sa experimentovať, ale radi sa pridržíme aj osvedčenej klasiky. Ak máte napríklad obľúbený koláč od babky, prečo si ho nevychutnať vo veľkom a v tom pravom momente?

Široká ponuka jedál zahŕňa všetky exotické kuchyne.
Ázijské, indické alebo typicky slovenské jedlá nie sú problém.
Pre zákazníkov sme pripravili napríklad už aj menu iba z morských plodov. V našej širokej ponuke rozhodne nájdete to, čo hľadáte. Experiment dokážeme spojiť s tradíciou.
Z našej stálej ponuky vieme ponúknuť cviklové rizoto s kozím syrom alebo výdatne prepečenú panenku s našou výnimočnou omáčkou. Dezertné menu nezaostáva a svojou farebnosťou vás zaujme na prvý pohľad. Lávový koláčik či poctivé tiramisu servírujeme v rámci vami zvoleného menu. Navyše nikdy nepovieme nie vašim konkrétnym požiadavkám. Výber je na vás.

Počas trvania akcie máte k dispozícii celý inventár prispôsobený špecifickosti danej udalosti, ktorú organizujete. Švédske stoly alebo svadobné menu, či catering do backstagu počas festivalu? Všetko nájdete u nás.
Jedlo podávame vždy čerstvo uvarené v deň vášej udalosti, ktoré vám bude servírovať náš kvalifikovaný personál.

Suroviny, ktoré používame sú tie najkvalitnejšie na trhu.
Dávame si záležať na čerstvosti a tiež na aktuálnosti danej suroviny v momentálnej sezóne. Preto napríklad špargľu do nášho menu zahŕňame najmä v jarnom a letnom období, keď je prirodzenou súčasťou ponuky.

Aj v rámci cateringu a jeho plánovania si dávame záležať na osobnom prístupe. Spoločne si prejdeme menu, priebeh či štýl cateringu, ktorý potrebujete. Vieme vám poradiť s vhodným načasovaním, ale aj so samotnými chodmi. Ak sa potrebujete o niečom ubezpečiť, vždy sme po ruke a radi vám pomôžeme vybrať vhodné jedlo.

CATERING

Ponúkame

širokú škálu jedla a nápojov


plánovanie menu


catering vhodný pre akékoľvek intolerancie


vždy čerstvo uvarené jedlo


kvalifikovaný personál


absolútny gastronomický zážitok