technika

Technické zabezpečenie

technika

Pódia

Funkčné, praktické a najmä kvalitné

Dlhodobo pracujeme s osvedčenou nemeckou značkou podií NIVTEC.
Sú vyrobené z hliníkového rámu a aj preto je manipulácia s nimi jednoduchá. Protišmyková, vode odolná preglejka a rýchloupínacie skoby na nohy pódia zaručujú efektívnu a bezproblémovú inštaláciu.

Pódia možno využiť ako vonku tak vo vnútri a ich vysoká stabilita, variabilita a tiež nastaviteľná výška zaručujú pokryjú požiadavky koncertu, športovej udalosti, kultúrneho predstavenia alebo spoločenskej udalosti.
K pódiám vieme samozrejme zabezpečiť aj bezpečnostné zábradlie, prístupové schody, nájazdovú rampu.

technika

Svetelná technika

Osvetlíme každý interiér aj exteriér

Potrebujete nasvietiť veľkú halu, kongres, klub alebo pódium na evente? S kvalitnými systémami Robe 575 a ROBE 600 nasvietime prakticky čokoľvek. Chcete odvážnejšie efekty alebo poctivú klasiku? Sme tu pre vás, aby sme nastavili všetko podľa vašich predstáv.

technika

Zvuková technika

Spoľahlivá technika so špičkovým zvukom

Výber techniky je vždy podmienený podujatiu, ktoré pripravujeme. Máme k dispozícii techniku vysokej kvality, ktorú ocenia laici a splní požiadavky aj náročnejších klientov. Lineárový systém KF730 je optimalizovaný pre širokú škálu podujatí s mimoriadnym pomerom výkonu a veľkosti.
Ak chystáte podujatie, kde je potrebný vysoký vstupný potenciál je KF730 skvelou voľbou. Bezkonkurenčná kvalita zvuku v ľahkom kompaktnom balení je výborným riešením pre použitie, ako sú firemné akcie, divadlá a koncertné sály.

Nevyznáte sa v zvukovej či pódiovej technike? My vám poradíme vždy to najlepšie, tak aby bolo všetko pripravené nasvietené a ozvučené v tej najvyššej kvalite. Samozrejme vám v prípade záujmu poskytneme komplexný výklad, akú techniku použiť a prečo, pretože na komunikácii si aj v tejto oblasti dávame záležať.

technika

Zabezpečíme

pódiovú techniku


zvuková technika


odbornú konzultáciu k výberu techniky


svetelná technika


montáž, demontáž